Jméno: Lukáš
e-mail: lukasek.puki@centrum.cz
ICQ: 382074244

Jakékoliv otázky pište na mail nebo na ICQ.
 

StarGate Universe: Následující epizoda 1x09 - Life / V sobotu 21.listopadu ve 3:00 a v 5:00 hodin ráno.

 
 

Pro Evolution Soccer 2010 / EN / RELOADED

Obrázek

PES 2010 bude obsahovat nejvíce novinek v historii celé série - vylepšení doznal každý prvek celé hry. To znamená ještě zábavnější hratelnost a činí z tohoto titulu nejrealističtější fotbalovou simulaci, jaká je v současnosti k dispozici.Mezi klíčové změny, které PES 2010 přinese, patří: Grafické ztvárnění bylo zcela přepracováno - slavní hráči se nyní ještě více podobají svým skutečným protějškům včetně charakteristických výrazů a gest. Zbrusu nové animace a pohyby - Animace jsou nyní mnohem plynulejší, kličkování a střely na branku se jednolitě prolínají. Atmosféra podle denní doby - Reakce obecenstva jsou nyní mnohem různorodější, diváci zpívají nové popěvky a také jásot doznal značných změn. Vylepšená liga mistrů - Plného přepracování se dočkala i liga mistrů. Nové manažerské aspekty umožňují řídit tým mnohem déle. UI - Tým vývojařů zcela přepracoval umělou inteligenci hry.Individuální herní charakteristiky - V předchozích verzích PES se pohyby hráčů řídily podle formace týmu. Nyní vám hra představí zcela nový systém, kde se ve hře bude projevovat i individuální povaha útočníků a obránců, tak jako je tomu i ve skutečnosti. Strategie - Nový systém ukazatelů pomáhá rychle, ale účinně vybalancovávat strategii ještě před zápasem. Každý element - frekvenci přihrávek, pohyb, linii obrany, rozptýlení hráčů nebo pozici na přední linii - lze upravit tak, aby odpovídal vašemu oblíbenému klubu. Pokutové kopy - Byl implementován zbrusu nový systém, který nabízí mnohem větší variabilitu míření a přesnosti střel. Rozšířené možnosti hry online - Po celou životnost PES 2010 se plánují neustálé aktualizace, aby hra maximálně odpovídala aktuálním potřebám hráčů.

- Reálná fotbalová simulace, vyžadující strategické myšlení i rychlé reakce, které se však nikdy nenaučíte dokonale a pořád před vámi bude nějaká výzva.
- Při útoku můžete udílet pokyny více svým fotbalistům naráz, abyste je poslali do různých míst hřiště, kde posléze obdrží přihrávku, což otevře další možnosti ke skórování.
- Umělá inteligence s integrovaným systémem Teamvision 2.0, kdy záložníci a obránci více spolupracují.
- Chytřejší rozhodčí, kteří mají větší cit pro ponechání výhody. Také už nemají padat laciné branky.
- Zásadně přepracovaná vizuální stránka, s emocemi, výrazy a vzhledem postav ještě bližším skutečným vzorům.
- Animace na sebe nově plynuleji navazují, včetně vedení míče či střel na bránu propojených s předešlými akcemi.
- Rozšířený režim Master League s manažerskými aspekty, dovolující řídit tým po delší dobu a více různými prostředky.
- Taktiku pro zápas půjde určit v novém, svižnějším, ale zároveň bohatším systému před výkopem i během zápasu.
- Posílena licence od UEFA, díky níž si PES 2010 zajistil, že bude jedinou hrou s Evropskou ligou (soutěž dříve nazývaná Pohár UEFA).

Obrázek Obrázek Obrázek

Download je v rubrice Soukromý obsah, a ten se objeví po zaregistrování, nebo po přihlášení.