Jméno: Lukáš
e-mail: lukasek.puki@centrum.cz
ICQ: 382074244

Jakékoliv otázky pište na mail nebo na ICQ.
 

StarGate Universe: Následující epizoda 1x09 - Life / V sobotu 21.listopadu ve 3:00 a v 5:00 hodin ráno.

 
 

Lockerz = PS3, Xbox, Wii, iPod, Flash disk, atd...

Kdo bude chtít vydělávat body PTZ a získávat za to hodnotné ceny, vyplňte níže uvedený formulář (Někdy přijde pozvánka až za 3 dny. Mají teď dost přetížený server)

1. Co je Lockerz? :

Lockerz je internetová stránka, kdezískáváte odměny za poslouchání hudby, hraní her a mnoho dalšího. Čímvíce budete Lockerz.com navštěvovat, tím více PTZ (nebo "Pointz")získáte (PTZ - je měna na Lockerz.com). Stránka Lockerz byla založena vbřeznu 2009.

2. Jaké druhy výrobků lze zakoupit v Lockerz? :

Členové mají na výběr ze širokého spektra výrobků od oblečení, doplňků,elektroniky, her, sportovního vybavení a jiných výrobků od stovekznámých značek.

3. Je Lockerz podvod? :

Lockerz je skutečnou společností. Je financován společností LibertyMedia, jdnou z největších mediálních společností v USA. Generálníředitel společnosti Lockerz je Kathy Savitt, bývalá jednatelkaspolečnosti Amazon.com a American Eagle Outfitters.

4. Proč je všechno "Vyprodáno"? :

Máme hodně členů, takže naše sklady jsou vždy velmi brzy prázdné, alenebojte se, každý patnáctý den v měsíci naše sklady opět doplňujeme avy si můžete dál objednávat za své PTZ.

5. Odesílá Lockerz ceny do všech zemí? :

Ano odesílá.

6. Kolik můžu mít účtů? :

Členové mají nárok na jeden účet na osobu. Každá osoba v domácnosti může mít svůj vlastní účet.

7. Jak Lockerz vydělává? :

Na Lockerz si můžete objednat různé věci za peníze, jako v normálnímobchodě. Ale nebojte se,za PTZ si můžete i nadále kupovat napřelektroniku.Kdo bude chtít vydělávat body PTZ a získávat za to hodnotné ceny, přejděte na níže uvedenou stránku.

Registrace zde:
www.lockerzz.jex.cz